background

Vendor Çözümleri

MBL Hightech'te beklenenden fazlasını yapıyoruz. Çalışmalarımız, tüm marka girişimlerini, kanallarını ve faaliyetlerini gelişecek şekilde bir araya getirmek için tasarlanmış bir strateji ile başlar.

Başla

Vendor Çözümleri

MBL Hightech, girişimlerlerin yazılım/hizmet satıcıları ile uyumlu ortaklık ihtiyacının farkındadır. Son derece esnek çözüm ve hizmet yelpazesi ile MBL Hightech, vendorlar ve olası ortaklar ile uyum içinde tüm tarafların yararına olacak çözümler sunmanın sayısız yolunu bulmaktadır.

Çözüm sağlayıcı olarak MBL Hightech, girişimlerin proje ihtiyaçlarını outsource veya konsept oluşturmadan kuruluma kadar kapsamlı bir şekilde ele almaktadır. Çözüm süreci müşterinin mevcut altyapısının incelenmesi, ihtiyaçlarının değerlendirilmesini, proje hedeflerine ulaşmak için gerekli olan donanım, yazılım ve işgücü karışımının belirlenmesini, ayrıca anahtar teslim olarak donanım ve yazılımın kurulumunu da içerir. MBL Hightech size anahtar teslimi bir çözüm sunabilir ya da farklı bir çözüm arayışınıza karşılık bulan bir hizmet verebilir. Minimum veya maksimum düzeyde danışmanlığa izin veren bir paket tercih edilebilir. Girişiminizin gelecekteki yerini alması için MBL Hightech Vendor Çözümleri bir gerekliliktir.

Vendor yönetim ve geliştirmesi, Startup’ın misyonunu yerine getirmesi için ihtiyaç duyduğu mal ve hizmet sağlayıcılarıyla ilişkilerin başlatılıp ilerletilmesinin çok aşamalı bir sürecidir.

-Vendor Seçimi: Güncel bir risk profili kullanımı, konum, kategori ve iş birimine dayalı olarak nitelendirme ve segmentlere ayırmadan oluşmaktadır.

-Risk Değerlendirmesi: İşin niteliğine göre risk durum tespiti yapılması.

-Müzakereler: Şartlar, risk ve temel performans göstergelerinin belirlenmesini içerir.

-İşe Yerleştirme: Risk değerlendirmesi ve denetim durumu anlayışıyla işe alım süreçlerini içerir.

-Performans yönetimi ve riski izleme/azaltma: Matris tabanlı görünüm ve veriye dayalı model kullanmayı içerir.

Ürün geliştirme süreçlerinizin kalitesini artırmak istiyorsanız, vendor geliştirici olarak bizi seçin. Birlikte, işiniz için bir başarı yolu oluşturalım.

Herhangi bir sorunuz varsa, ekibimizle iletişime geçebilir veya istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.+90 (533) 832 44 17

İletişim
banner