background

SURF Security

MBL Hightech’in satışını sunduğu krom tabanlı Zero-Trust kurumsal tarayıcı olan SURF ile şirketinizi siber saldırılardan koruyun.

about

SURF Security

MBL Hightech’in satışını sunduğu krom tabanlı Zero-Trust kurumsal tarayıcı olan SURF ile şirketinizi siber saldırılardan koruyun. Herhangi bir uç noktada güvenli bir ortam oluşturmak SURF ile çok kolay. Çalışanlarınızın üretkenliklerini ve mahremiyetlerini destekleyerek istedikleri yerde, istedikleri zaman ve istedikleri şekilde çalışmasına aklınızda güvenlik problemi olmadan fırsat verebilirsiniz.

SURF, tehdit ortamını anında azaltan bir erişim noktası oluşturarak SaaS uygulamalarını düzene sokarken ve verilerinize erişirken işletmenizi iç ve dış istismarlardan korur. Platform, son kullanıcının gizliliğini korurken, tam yönetimsel görünürlük sağlayan kullanıcılar ve uygulamalar arasındaki her etkileşimi gözlemler.

Dağıtımı hızlı ve basittir. Tüm organizasyonunuz dakikalar içinde korunur. SURF, güvenlik ekiplerinizin çalışabilmesini sağlayarak proaktif olarak zamandan ve kaynaklardan tasarruf etmenizi sağlar.

SURF, tarayıcıyı kullanıcı gizliliğine uygun, güvenli, modern bir iş aracına dönüştürdü. Bu, güvenli, ve reklamsız ortamda gizlilik sağlayarak kullanıcıyı ve kuruluşunuzu bilgisayar korsanlarından, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer istenmeyen etkileşimlerden koruyun.

Daha Fazla Oku