background

Siber Güvenlik Çözümleri

MBL Hightech'te beklenenden fazlasını yapıyoruz. Çalışmalarımız, tüm marka girişimlerini, kanallarını ve faaliyetlerini gelişecek şekilde bir araya getirmek için tasarlanmış bir strateji ile başlar.

Başla

Siber Güvenlik Nedir?

Siber Güvenlik, sistemleri, ağları, programları, cihazları ve verileri siber saldırılardan korumak için teknolojilerin, süreçlerin ve kontrollerin uygulanmasıdır. Siber saldırı riskini azaltmayı, sistemlerin ve ağların yetkisiz kullanımına karşı korumayı amaçlayan siber güvenlik, günümüz şirketlerinin olmazsa olmazıdır. Siber saldırıların şirketinizi ilgilendirmediğine inanmak oldukça büyük bir hatadır. İnternete bağlı olan herkesin siber güvenliğe ihtiyacı olduğunun bilincinde olan MBL Hightech, Startup’lara siber güvenlik danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Çoğu siber saldırının otomatik olması ve belirli web siteleri veya kuruluşlar yerine yaygın güvenlik açıklarından yararlanmayı hedeflediğini biliyoruz. MBL Hightech şirketinizin siber güvenliğini sağlamak için yeterli bilgi, teknolojik altyapı ve tecrübeye sahiptir.

Herhangi bir sorunuz varsa, ekibimizle iletişime geçebilir veya istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.+90 (533) 832 44 17

İletişim
banner