background

Web Tasarımı Ve Mobile App Geliştirme

MBL Hightech'te beklenenden fazlasını yapıyoruz. Çalışmalarımız, tüm marka girişimlerini, kanallarını ve faaliyetlerini gelişecek şekilde bir araya getirmek için tasarlanmış bir strateji ile başlar.

Başla

Mobile App Geliştirme

Küçük ve orta ölçekli işletmeniz için bir mobil uygulama oluşturmayı düşünüyorsanız, projeyi yürütmek için tam olarak ne gerektiğini bilmeniz gerekmektedir. MBL Hightech sektörünüz ve istekleriniz doğrultusunda anahtar teslim bir aplikasyon yapabiliyor. Yakın tarihli bir araştırmaya göre, yaklaşık beş KOBİ'den biri şu anda bir mobil uygulama geliştirdi ve pek çoğu da bu aplikasyonlardan birine sahip olmayı planlıyor.

Mobil kullanım istatistikleri bize gösteriyor ki, rekabetin üst düzey yaşandığı sektör işletmeleri için mobil aplikasyonlar ilgi çekici bir hale geldi. Mobil uygulamaların, dijital medyaya harcanan tüm zamanın yarısından fazlasını oluşturduğu bir dönemden geçiyoruz. Akıllı telefon kullanıcıları, zamanlarının yaklaşık yüzde 90'ını mobil uygulamalara harcıyor. Tüketicilerin yüzde 85'i mobil web sitesi yerine yerel mobil uygulamaları tercih ediyor. Fortune 500 şirketlerinin tüm mobil satışlarının yüzde 42'sini mobil uygulamalar oluşturuyor.

ABD'de bu sene sonunda sadece mobil uygulamalardan elde edilen gelirin yaklaşık 60 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Ortalama bir tüketicinin mobil cihazlarında yüklü yaklaşık 30 uygulaması var ve bunları kullanarak ayda yaklaşık 35 saat harcıyor. MBL Hightech özelleştirilmiş Mobil App Geliştirme çözümleriyle şirketinizi bir sonraki seviyeye getirebilir.

Herhangi bir sorunuz varsa, ekibimizle iletişime geçebilir veya istediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.+90 (533) 832 44 17

İletişim
banner